• bilans.sekretariat@gmail.com
  • +48 608 347 471

Telefon

+48 608 347 471

Jesteśmy dla Was!

Rozliczenia roczne

Zapewniamy profesjonalne wsparcie w przygotowaniu i złożeniu rocznych deklaracji podatkowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Roczne deklaracje podatkowe obejmują różnorodne dokumenty i formularze, które z nami złożysz do urzędu skarbowego, w zależności od rodzaju prowadzonej działalności, źródeł dochodu oraz sytuacji!

Pomożemy Ci prawidłowo i terminowo wywiązać się z obowiązków podatkowych. Wesprzemy w obliczeniu dochodu podlegającego opodatkowaniu na podstawie zgromadzonych danych, wyliczymy należny podatek dochodowy, zgodnie z obowiązującymi stawkami i przepisami podatkowymi, doradzimy w kwestii wszelkich przysługujących ulg podatkowych i odliczeń, aby obniżyć kwotę należnego podatku.

Nasz zespół doświadczonych doradców podatkowych i księgowych zadba o to, aby wszystkie Twoje dokumenty były przygotowane zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz w terminie, by uniknąć kar finansowych.

Dzięki nam unikniesz stresu i zaoszczędzisz czas!

Konsultacje

Indywidualna konsultacja z naszymi specjalistami to wyśmienity pomysł! Nie musisz korzystać z pełnego pakietu wsparcia. Oferta skierowana jest zarówno do przedsiębiorców, jak i osób fizycznych, dlatego jeśli masz wątpliwości, pytania, potrzebujesz porady – zapraszamy do niezobowiązującej konsultacji. Oferujemy dedykowane wsparcie merytoryczne, które rozwiąże Twoje problemy dotyczące zagadnień księgowych, podatkowych czy kadrowych.

Zadzwoń lub napisz! Znajdziemy właściwe rozwiązanie.