• bilans.sekretariat@gmail.com
  • +48 608 347 471
Bilans Partner

Historia firmy

1 czerwca 2005 roku Biuro Rachunkowe BILANS w Brodnicy rozpoczęło swoją działalność. Moja droga do tego miejsca nie była przypadkowa.

Cyferki kręciły mnie od zawsze. Czułam, że z nimi powinnam wiązać moją przyszłość. Nie bez powodu zdecydowałam się na naukę w liceum ekonomicznym,
a później na studia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika
w Toruniu, które były kontynuacją obranego przeze mnie kierunku. Z każdym kolejnym rokiem przesiąkałam pasją do rachunkowości i finansów.

Fascynacja tym światem zachęciła mnie do dalszej nauki, a finalnie do uzyskania Certyfikatu Ministra Finansów , który uprawnił mnie do świadczenia usług księgowych.
I to był początek mojej własnej przygody…
od 19 lat
budujemy markę Bilans
Nasz Zespół

Połączyła nas wspólna pasja

Bilans Partner Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. w Brodnicy tworzy wyjątkowy zespół pracowników, posiadających nie tylko wykształcenie kierunkowe, ale również bogate doświadczenie zawodowe. To ludzie, których połączyła wspólna pasja.
Poznaj opinie naszych klientów

Nasze starania i zaangażowanie doceniło już wielu klientów:

Z pasji do rachunkowości

Bilans Partner Twój partner w biznesie

Dlaczego warto wybrać Bilans Partner?

Droga jaką przeszliśmy pozwala nam rozumieć wątpliwości
i problemy początkujących przedsiębiorców. Pierwsze kroki, które stawiają nasi klienci mamy już za sobą. Dzięki temu z prawdziwym zapałem i zaangażowaniem wspieramy ich w działaniach biznesowych.

Zdalna współpraca

Podążając za globalnym trendem oraz w trosce
o komfort naszych klientów, umożliwiamy im współpracę w całości zdalną, w oparciu o nowoczesne oprogramowanie udostępniane w ramach współpracy.

Nieustannie podnosimy nasze kompetencje

Regularnie bierzemy udział w szkoleniach dotyczących zmian w prawie podatkowym, aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom realizowanych usług.

Wybierz doświadczone biuro rachunkowe.