• bilans.sekretariat@gmail.com
  • +48 608 347 471
W czym możemy pomóc?

Najczęściej zadawane pytania

Bilans Partner Biuro Rachunkowe posiada w ofercie FIRMOOTWIERACZ. W ramach tej usługi szybko i sprawnie założysz u nas działalność gospodarczą, otworzysz darmowe konto bankowe i utworzysz profil zaufany. Przy pysznej kawie przekażemy Ci ogromną dawkę praktycznej wiedzy dotyczącej różnych form prowadzenia działalności gospodarczej. Wszystko to podczas jednego spotkania, bez stresu i zbędnego stania
w „urzędowych” kolejkach.

Tak. Umożliwi nam to złożony przez Ciebie w urzędzie skarbowym formularz UPL-1, który upoważni naszych pracowników do przesłania w Twoim imieniu odpowiednich deklaracji. Z przyjemnością wyręczymy Cię również z wysyłania deklaracji do ZUS na podstawie pełnomocnictwa PEL-1.

Nawiązanie współpracy z Biurem Rachunkowym Bilans Partner jest możliwe w dowolnym momencie. Konieczne jednak będzie przekazanie nam kompletu dokumentacji z poprzednich okresów danego roku, abyśmy mogli właściwie przeanalizować i zamknąć rok rozliczeniowy.

Oczywiście. Obsługujemy klientów mieszkających zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Odległość nie ma znaczenia. Nasze biuro korzysta z programu SaldeoSMART, który perfekcyjnie wspiera współpracę z klientami, oszczędzając czas i umożliwiając całkowicie zdalną pracę. Jest to wielofunkcyjne, elastyczne i bardzo wygodne narzędzie dla każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa.

Do każdego zagadnienia podchodzimy profesjonalnie. Wykorzystując naszą szeroką wiedzę, staramy się minimalizować ryzyko wystąpienia nieścisłości. Jednak w przypadku wystąpienia pomyłek, bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. Jesteśmy objęci polisą OC, która zabezpiecza nas i naszych klientów w takich sytuacjach.

Zdajemy sobie sprawę, że takie sytuacje są dla naszych klientów trudne i stresujące, dlatego nie zostawiamy ich w takich chwilach bez opieki. Służymy pomocą i radą, aby kontrole przebiegły szybko i sprawnie.

Tak, posiadamy w ofercie taką usługę. W przypadku przedsiębiorców, z którymi współpracujemy jest ona dodatkowo płatna. Jeżeli się zdecydujesz na rozliczenie we własnym zakresie, przekażemy Ci wypełniony formularz PIT/B, zawierający dane rozliczeniowe z działalności gospodarczej. Obsługujemy w tym zakresie również osoby fizyczne. Wszystkie niezbędne informacje przekazujesz nam poprzez ankietę, która jednocześnie stanowi formę zlecenia. Dodatkowo oferujemy wysłanie dokumentów do urzędów.

Jest kilka sposobów dostarczania dokumentów. Można to zrobić osobiście, przynosząc materiały do naszej siedziby. Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00. Dla Twojej wygody przygotowana jest również specjalna wrzutnia, z której możesz skorzystać w dowolnym momencie. Oczywiście jest również możliwość dostarczenia dokumentów w formie elektronicznej za pośrednictwem programu SaldeoSMART.

Koszt współpracy uzależniony jest od szerokości oferty, którą wybierze klient. Na ostateczną cenę wpływ ma ilość dokumentów, ich złożoność, liczba pracowników zgłoszonych do obsługi kadrowej czy płacowej. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, doradzając najbardziej optymalne rozwiązanie. Aby uzyskać wstępną wycenę, wypełnij ankietę w zakładce OFERTA.

Naszym partnerem jest mBank. To właśnie tu założymy konto dla Twojej firmy.

Rozwiązania dedykowane Twojej firmie

Skorzystaj
z naszej wiedzy
i doświadczenia